DrukowanieEkipa Dobrego MC nie zwalnia tempa – właśnie rusza nabór do kolejnych warsztatów, które odbędą się 14-15 września w Katowicach i zostaną poprowadzony m.in. przez Bisza. Rok szkolny zacznie się bardzo edukacyjnie, bo powiększa się także formuła i skład popularnych spotkań stworzonych przez Akademię Menedżerów Muzycznych.

BISZ, raper którego ubiegłoroczny album „Wilk chodnikowy” odbił się olbrzymim echem w środowisku hip-hopowym, będzie prowadzącym kolejnej edycji warsztatów Dobry MC.  Jako, że DOBRY MC to warsztaty menedżersko–techniczne, to wraz z Biszem zajęcia poprowadzi Marcin POX Jaruszewski – menedżer, który pracuje z artystą od początku jego muzycznej drogi.  – Bardzo się cieszymy na myśl o wykładzie Marcina, bo jego działania udowodnią uczestnikom, że da się w bardzo krótkim czasie, również dzięki działaniom menedżerskim przenieść dobry rap z podziemia do szerokiej publiczności – mówi Przemek Kubajewski, koordynator Dobrego MC. –  Bo przecież o to chodzi,  jeśli to jest dobry rap, to warto, żeby wszyscy mieli do niego dostęp.

Oprócz tradycyjnych działań warsztatowych, organizatorzy przygotowali coś więcej. Obok wspomnianych prowadzących, w warsztatach udział wezmą jeszcze dwaj członkowie składu, który współtworzą z Biszem, B.O.K. Będzie to OER, który opowie o tajnikach produkcji muzycznej i DJ PAULO – on z kolei poprowadzi warsztat didżejski.

Wrześniowe warsztaty z ekipą B.O.K, to cały przekrój umiejętności hip–hopowych: od MC, przez produkcję i didżejkę, skończywszy na sferze biznesowej.

Przypominamy także, że nadal trwają zapisy na poznańską edycję warsztatów, którą w połowie sierpnia poprowadzi Peja.

Rejestracja tutaj: http://www.akademiamm.pl/dobry-mc/bisz/

Jeśli chcecie o coś zapytać – piszcie( Przemek@dobrymc.pl) lub dzwońcie (797 209 878).

Komentarze

Komentarz