DrukowanieJuż 14 i 15 września w klubie Gugalander w Katowicach odbędzie się kolejna edycja warsztatów Dobry MC, które tym razem poprowadzi Bisz wspomagany przez swojego menedżera Marcina ‘Poxa’ Jaruszewskiego

Po genialnym warsztacie z Rychem Peją, który odbył się w sierpniu w Poznaniu, czas na kolejne spotkanie z cyklu Dobry MC. Tym razem swoją wiedzą podzieli się nowa szkoła rapu.

Bisz, odkąd w tamtym roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta „Wilk chodnikowy”, jest w czołówce najlepszych i nie zamierza z niech schodzić, o czym świadczy tegoroczna trasa koncertowa (m.in. Off Festival, Coke Live Music czy Hip Hop Kemp). Ale raper wcale nie jest debiutantem – od wielu lat działa na scenie wraz z kolektywem B.O.K. Podczas warsztatów opowie jak wygląda droga z podziemia do sławy, jak na to zapracować. Oprócz tego pokaże wiele tricków technicznych, które przydadzą się z pewnością każdemu MC.

Tradycyjnie już, podczas warsztatów odbędą się zajęcia z promocji i marketingu muzycznego, które poprowadzi menedżer Bisza, Marcin ‘Pox’ Jaruszewski.

Ale to nie wszystko, tym razem organizatorzy przygotowali coś jeszcze – warsztaty didżejskie i producenkie, które poprowadzą DJ Paulo i Oer, członkowie B.O.K.

Znamy już lokalizację spotkania – to kultowy klub Gugalander, który również kojarzy się z hip – hopem (w tamtym roku odbyła się tam jedna z edycji konferencji Poezja Miejska Rap).

Są jeszcze wolne miejsca – zapraszamy!

Rejestracja na www.dobrymc.pl,

Więcej informacji: p.kubajewski@akademiamm.pl lub tel.797 209 878

Komentarze

Komentarz