Curriculum VitaeOrganizatorzy bardzo dobrze przyjętych warsztatów Dobry MC, prowadzonych przez Fokusa, Bisza i Peję postanowili ukłonić się tym razem w stronę DJ`ów hip-hopowych. Pierwszą edycję warsztatów poprowadzi DJ HardCut

– Mamy już projekt Dobry MC, który skupia największe nazwiska polskiej sceny rapowej (Fokus, Peja, Bisz), ale scena rapowa to nie tylko MC, dlatego postanowiliśmy stworzyć warsztaty dla didżejów hip–hopowych – mówi Przemek Kubajewski, project manager AMM. – Oczywiście, te warsztaty to wyłącznie praktyka, będziecie mogli stanąć za deckami i uczyć się od najlepszych. Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Was wykład menedżerski, podczas którego będzie mogli dowiedzieć się, jak zorganizować imprezę, nawiązać kontakt z raperami i producentami, wypromować się w klubach i w sieci.

Pierwsze warsztaty odbędą się 5 i 6 października w Krakowie. Poprowadzi je uznany DJ HardCut, znany ze współpracy m.in. z Pihem, Peją, Słoniem, Firmą czy Dioxem. HardCut rozgrzewał publiczność swoimi setami przed koncertami Nasa i Kanye Westa. Wraz z nim warsztaty poprowadzi jego menedżerka – Patrycja Czekała.

Więcej szczegółów i rejestracja na warsztaty: http://www.akademiamm.pl/dobry-dj/

Jeśli chcesz o coś zapytać napisz (p.kubajewski@akademiamm.pl) lub zadzwoń (797 209 787)

Komentarze

Komentarz