Poznaliśmy dziś kolejnego artystę wytwórni Rycha Peji RPS Enterteyment! Jest nim DJ Danek, czołowy hip-hopowy DJ na zielonogórskiej scenie oraz jedna z czołowych postaci lubuskiego hip-hopu

DJ Danek w swoim dorobku ma zagranych kilkaset koncertów oraz imprez. Jest autorem skreczy na ponad setce płyt. Dogrywał skrecze do utworów gdzie wystąpili czołowi polscy raperzy. Współpracował również z artystami z zagranicy: Anglii, U.S.A-Paul Ray, Niemiec, Czech, Bangkoku czy Włoch. W roku 2009 można było go usłyszeć w radio Fama, gdzie grał swoje sety muzyczne. W roku 2010 był zarówno pomysłodawcą jak i współorganizatorem „Lubuskiej Akademii C-walka” w której odpowiadając za warstwę muzyczną prowadził serię pokazowych meetingów oraz jamów streetballowych w miastach województwa lubuskiego.

Współpracuje z organizacją Skillz Up, gdzie jest odpowiedzialny za oprawę muzyczną. Imprezy, które prowadzi to doskonała mieszkanka starannie wyselekcjonowanych utworów z: hip-hopu, dancehallu, funku, mashupu oraz r’n’b. Nie ograniczając się w jednym stylu muzycznym, prowadzi imprezy w mieszankach klimatycznych: dubstep, elektro dance/pop, reggae, caribbean.

Witamy na pokładzie – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Doskonale znam dorobek i potencjał, jakim dysponuje DJ Danek i jestem przekonany, że jego współpraca z nami podwyższy poziom wydawanych przez nas albumów oraz organizowanych imprez – dodaje.

Więcej:
www.djdanek.pl

www.facebook.com/djdanek1

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz