Kafar i Saful z ekipy Dixon37 udostępniają numer pt. „Co skurwysyny robicie z tym krajem?!”. Za bit odpowiada Szczur JWP, natomiast za skrecze DJ Gondek. Wspólny utwór raperów z ekipy Dixon 37 o tematyce patriotycznej nieprzypadkowo pojawia się teraz, gdy do wyborów prezydenckich został ponad miesiąc. 

– Żeby było jasne, nie jestem za żadną opcją polityczną. Wszystko to arcykurwy i złodzieje oszukujący polskie społeczeństwo. To nie oni decydują o Polsce, tylko wpływowe koncerny i kraje w których strefie wpływów jesteśmy – mówi Saful. – Czas zacząć decydować o naszym losie w inny sposób niż na pseudowyborach.

 

– „Co SKURWYSYNY robicie z tym krajem?!” jest wyrazem wkurwienia i rozżalenia poczynaniami złodziei z Wiejskiej – dodaje Kafar. –  Ludzie mają dosyć ich matactw i ograbiania kraju. Codzienne afery są tylko przykrywką dla grubszych przekrętów, o których nie słyszymy, co nie znaczy, że ich nie ma. Skurwysyny nie szanują ludzi, więc nie zasługują na jakikolwiek szacunek z naszej strony! Reagujcie (!!!), bo „któregoś dnia obudzicie się w świecie bez Polski, a wtedy koszt Jej odzyskania będzie potworny albo wcale nie będzie to możliwe…” ( cyt. Gen. Janusz Brochwicz – Lewiński).

Komentarze

Komentarz