Od dzisiaj na stronie prosto.pl można zamawiać najnowszy album DIOXA – „Nowy Testament”
Premiera albumu 18.09.2015

„Nowy Testament” to czwarty solowy album warszawskiego rapera DIOXA. Płyta utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, która pokazuje zupełnie świeże podejście do rapowania oraz produkcji muzycznej. Album naszpikowany jest bezkompromisowymi tekstami, nie brakuje wielokrotnych rymow, akrobacji słownych, a wszystko na bitach najlepszych producentów w tym kraju. Diox idealnie odnajduje się w muzyce jaką zaserwował mu Sir Michu (odpowiedzialny za produkcję na ostatnich płytach Tedego) oraz Lanek, producent z Krakowa, którego mogliście usłyszeć m.in. na dwóch ostatnich albumach innego reprezentanta Prosto – KęKę. Swoją muzyczną cegiełkę dołożył również Kocur, młody producent z ekipy Marathon Brothers. Gościnnie na płycie pojawi się m.in. Greezlee, Sztoss, CebulCebs oraz Mosad.

Jak podsumowuje to autor: „Nowy Testament to wiara, umięjętności, świadomość, szacunek i miłość”

Pierwszym utowrem promującym nowe wydawnictwo Dioxa jest numer „Król dyskotek„, w którym gościnnie udziela się Sztoss, produkcja muzyczna – Sir Michu.

http://prosto.pl/shop/product/nowy-testament-limitowana-edycja/CD/

Edycja Limitowana Albumu zawiera:

– autograf Artysty

Uwaga! Spośród  wszystkich, którzy kupią album „Nowy Testament” w preorderze wybierzemy jedną osobę, która otrzyma od nas:

– dyskografię Dioxa;

– bon na zakupy na prosto.pl w wysokości 500 zł;

– możliwość wystąpienia w nowym klipie Dioxa;

Tracklista:

01. Ogień
02. Pytania
03. Nowy testament
04. Supafresh
05. Karma
06. #david_beckham
07. Haze
08. Morfina
09. Król dyskotek
10. Hot32
11. Przeliteruj
12. Neony
13. Film
cover

Komentarze

Komentarz