Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Agencja Mad Brand z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Słonia i Miksera promujący ich najnowszy albumu „Demonologia 2”, który odbędzie się w Opolu. D2 wspierać będzie niezawodny Dj Soina.

Support:   Leison, DJ Czapa Poligon Records, Mad, Mnihu/Prezes KRO

Bilety:   Ile?20zł (1 pula)/25zł(2 pula)/30zł w dniu koncertu

Rezerwacja:  info@bashesh.com
Przedsprzedaż:   1 pula biletów(20zł) dostępna na allegro:

http://allegro.pl/koncert-demonologia-w-opolu-6-02-2015-bilety-i4957433552.html

2 pula biletów w ciągu 10dni, dostępna w HARLEM SHOPIE

Miejsce:   Opole, klub K60

Start:  20:00

Wydarzenie na FB:  https://www.facebook.com/events/1513970032224215/?ref=5

 

 

 

Najnowszy Album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne 4 października 2013 roku. W sumie na dwóch płytach znajdziecie 27 Tracków. Na Albumie gościnnie udzielili się: Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.

Artyści o Albumie:
„Prace nad płytą trwały rok.12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym.
Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z Tracków zawartych na „D2” powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach!

 

Dj Soina – znany w całej Polsce reprezentant poznańskiej sceny dj’skiej, współtwórca kolektywu Triple impact oraz studio Betony.Na stałe związany z poznańską wytwórnią Szpadyzor Records. W 2011 roku ukazał się legalny debiut Mixtape „Kręci Mnie Vinyl”, który odibił się dużym echem wsród słuchaczy. Dj Soina wraz z DonGURALesko, W.S.R.H, Demonologią, PIH’em oraz RR Brygadą koncertuje i gra imprezy na terenie kraju oraz poza jego granicami m.in. Wielka Brytania(London, Coventry, Aberdeen,Edynburg,Leicester), Irlandia(Cork, Waterford), Holandia(Den Haag, Rotterdam) Francja (Les Deux Alpes). Miał okazje występować na jednej scenie z artystami światowowego formatu : Naughty by Nature (USA), Masta Ace (USA), DJ Premier (USA), Pharoahe Monch (USA) Pyranja (Niemcy),Dope D.O.D (Wielka Brytania) Irie Maffia (Węgry), Indy & Witch ( Czechy ), Killah Priest (Wu-Tang Clan, USA), Killa Kella (UK), DJ Marco Polo (USA),The Beatnuts (USA). Aktualnie promuje swój drugi mixtape Kręci Mnie Vinyl 2.

 

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/wsrh.slon

Komentarze

Komentarz