slumilioner-front„Książę aka. Slumilioner” to tytuł najnowszej płyty RPS/WHR, czyli kolejnego projektu Peji przy wsparciu duetu producenckiego White House Records. Oczekiwany album pojawi się na sklepowych półkach już jutro (18 października)! Tymczasem, poznański raper właśnie udostępnił kolejny klip promujący nowy album

„Defekt Mózgu” to czwarty klip promujący solowy krążek Peji. Jak w przypadku pozostałych, za jego produkcję odpowiada ekipa 9Liter FILMY.

Dotychczas album promowany był klipami:

W przygotowaniu są kolejne teledyski.  Tym razem ekipa 9liter FILMY zmierzy się z sequelem kultowego utworu – „Trudny dzieciak 2”. W planach jest także klip do utworu „Know How”, „Full Time Job” oraz do kolejnych trzech wybranych utworów.

 

Album „Książę aka. Slumilioner” wyprzedza w liczbie przedpremierowo sprzedanych egzemplarzy na empikowej liście bestsellerów rap&hip-hop m.in. takich twórców, jak Kali, Paluch czy B.O.K. W sprzedaży całościowej na liście bestsellerów krążek plasuje się na miejscu drugim.

Wśródpotwierdzonychgościnapłycieznaleźlisię: AZ, Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NYC), De2s (Paryż), Greckoe, Azyl (Berlin), Toony (Dusseldorf), Śliwa, RDW, Gandzior, Kroolik Underwood, Dono z TEWU, Bezczel, Glaca, Hellfield z Nekromeraoraz Marek Dyjak. Płyte w całości wyprodukował duet White House a w poszczególnych utworach udzielili się DJ Decks, DJ. Danek i DJ. Ace.

 

Album „Książę aka. SLUMILIONER” ukaże się nakładem wytwórni Fonografika.

Premierze płyty będą towarzyszyły spotkania z fanami m. in w Poznaniu oraz Warszawie.

Więcej:

www.facebook.com/PejaSlumsAttack

www.instagram.com/pejaslumsattack

www.pejaslumsattack.pl

www.fonografika.pl

www.facebook.com/fonografika

Komentarze

Komentarz