Pochodzący z poznańskich Jeżyc raper Syku Syksyk opublikował właśnie pierwszy singiel zapowiadający jego najnowszy album „Podróżnik”, którego premiera planowana jest na przełom 2015 i 2016 roku

– Na  moim najnowszym albumie docelowo znajdzie się czternaście utworów – zapowiada Syku Syksyk. – Tytuł płyty, czyli „Podróżnik” nie jest przypadkowy. Chcę pokazać w poszczególnych trackach, jaką drogę artystyczną przebyłem przez ostatnie lata i w którym kierunku zmierzam. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa jest „Decyzja”, zachęcam do sprawdzenia – dodaje raper.

https://www.youtube.com/watch?v=YUxlnqiOV60

Syku Syksyk to związany z legendarnymi w świecie polskiego hip-hopu poznańskimi Jeżycami raper, którego artystyczna droga sięga roku 2005. Wówczas –  jeszcze jako Syku –  tworzył w składzie Betonowe Podziemie (Dj Draco), z którym wydał dwie nielegalne płyty. Po rozpadzie składu raper skupił się na karierze solowej i wydał dwa następne nielegale: „Motywacji klucz” (2007) oraz „Pechowy traf” (2008). W kolejnych latach raper skupia się przede wszystkim na pracy nad techniką i flow, szukając własnego stylu. Publikuje kolejne bardzo dobrze przyjęte single (m.in. „Gdy odpowiedzi brak” czy „Poruszając tematy”). Artysta ma na koncie współpracę m.in. z Doniem, 2 Strefą, Śliwą (Aspiratio Crew), Ice-Manem czy MBM. W 2015 roku raper powraca już jako Syku Syksyk z nowym singlem i zapowiedzią płyty zatytułowanej „Podróżnik”, która ukaże się na rynku na przełomie 2015 i 2016 roku.

Więcej:

FB: https://www.facebook.com/pages/Syku-Syksyk-Fanpage/634657326573710

YT: www.youtube.com/channel/UC7oG6Bct3htkNRKYxCcan6Q

Komentarze

Komentarz