platyna_popPonad miesiąc po premierze kolejnego albumu szalonej grupy, “Ciężki Gnój” zyskał status Platyny. To nie pierwsze wyróżnienie dla zespołu, który na swoim koncie posiada już potrójną platynę oraz 5 diamentowych singli za debiutanckie wydawnictwo “Królowie Życia”. Nowy krążek zespołu już od 5 tygodni utrzymuje się na liście OLiS. Niebawem oficjalne potwierdzenie informacji ze ZPAVu.

 

“Ciężki Gnój” cały czas dostępny w sprzedaży na www.preorder.pl

 

Zamów album: https://preorder.pl/gangalbanii

 

Wiele można by napisać o Gangu Albanii, jednak wizję tego, co przyszykował na ten rok szalony zespół w składzie Popek, Borixon, Alibaba, najlepiej oddają ich własne słowa:

 

Szemrane towarzystwo, drogie imprezy, luksusowe kurewki. Zamiast śniegu pada kokaina, a zamiast deszczu z nieba leje się najdroższa whisky. Taką wizję świata proponuje nam Gang Albanii, trzech wywrotowców, narkomanów i alkoholików w jednym, czyli Popek, Borixon i Alibaba. Albańscy królowie wracają, a ich nowy album to typowy film sensacyjny. Po tym albumie nie usłyszysz niczego ambitnego, ale jeśli też byłeś lub jesteś królem życia, to poczujesz się jak młody bóg, który kupuje Mercedesa za gotówkę z reklamówki Tesco, a przez weekend przepierdala w 5-ięcio gwiazdkowym hotelu tyle siana, ile przez całe życie nie zarobi typowa kobieta pracująca na kasie w Biedrze. Poczuj się jak król i zatańcz z nami, albo spierdalaj, bo najwyraźniej nie jedziemy na jednym wózku, Ty pseudo ambitna, smutna cipo. Album „ Ciężki Gnój” już niebawem u Ciebie na odsłuchu”.

Komentarze

Komentarz