tomzet_promo_foto 4

ToMZeT, o którym głośno zrobiło się w mediach za sprawą klipu, w którym ożywił, zapraszając do gościnnego udziału, Małgorzatę Kożuchowską udostępnił swój kolejny klip. Obraz powstał do utowru „Chwile zapomnienia”, który muzyk nagrał wraz z wokalistką Martą Świątek

– Utwór „Chwile zapomnienia” to jeden z moich ulubionych kawałków, jaki udało mi się stworzyć w ostatnim czasie – mówi ToMZeT. – To trochę takie zastanawianie się nad tym, co by było gdyby. Chyba każdy facet miewa czasem takie myśli. Z Martą pracuje się rewelacyjnie, mam nadzieję, że udało nam się stworzyć utwór, który spodoba się słuchaczom – dodaje.

ToMZeT – Chwile zapomnienia (Ft. Marta Świątek) – Official video

Zachęcony rewelacyjnym odbiorem utworów takich, jak wspomniana„3 strona świata”, „Do przodu”, czy „Nic się nie stało (Bo to Polska właśnie)” muzyk ToMZeT pracuje nad swoją pierwszą płytą. – Chciałem przede wszystkim sprawdzić, z jakim odbiorem spotka się moja twórczość – mówi ToMZeT. – Od długiego czasu pracuję nad swoim materiałem, mam go już sporo, jednak jestem perfekcjonistą. Co rusz wracam do wcześniej nagranych linii bądź całych utworów, które być może nawet wydawały mi się skończone i poprawiam, je, dogrywa, niekiedy nawet niszczę. Świetny odbiór, z jakim spotkało się tych kilka udostępnionych przeze mnie utworów zmotywował mnie do tego, by profesjonalnie wyjść do ludzi ze swoją muzyką. Rozpocząłem etap tworzenia materiału na moją pierwszą płytą oraz wstępne rozmowy z potencjalnymi wydawcami – dodaje.

ToMZeT to debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky. Muzyk stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.

Komentarze

Komentarz