Po dobrze przyjętym debiucie „Pełen etat” z 2012 roku, reprezentant RPS Enterteyment Śliwa powraca z nowym albumem. „Chłopak z sąsiedztwa” pojawi się na rynku 27 lutego!

Reprezentant Starego Miasta wysmażył podwójny album pełen przejmujących historii z podwórka, nawiązujący stylem i przekazem do najlepszych czasów dla ulicznego rapu. Słyszalny progres i dojrzałość zawarta w lirykach poprzedzona 3 mixtape’ami w pełni potwierdza gotowość Śliwy do batalii o miano najlepszego z Młodych Wilków. 24 letni MC debiutował bardzo młodo, by pod skrzydłem RPS Enterteyment umocnić pozycję, jaką wyrobił sobie, będąc jeszcze undergroundowym wyjadaczem.

Lider Aspiratio Crew chwyta swoją szczerością za serce  – ta płyta, to bilans wcześniejszych dokonań i stylu życia, jakim zachłysnął się po legalnym debiucie. Plastyczne opisy, niesamowite porównania, punche i różnorodność stylów nawijania predysponuje Patryka do osiągnięcia najwyższego levelu w rap grze. Podziemny hajp uzupełnia jego bezkompromisowy i zarazem uniwersalny styl. Szczery i prosty daleki od prostactwa przekaz – to podstawa tej produkcji sprawiająca, że chce się tego słuchać.

Śliwa to błyskotliwy, szczery i dający się lubić ziomeczek, który nie sili się na pouczający ton. Znajdziecie tu raczej uliczną mądrość, którą mimo młodego wieku, nie jest wytworem słuchania starszych kumpli po fachu a jedynie wynikiem własnych obserwacji i przeżyć. 3 lata po surowym „Pełnym etacie” Śliwa prezentuje spójny i przemyślany album.

„Chłopak z sąsiedztwa” ukaże się nakładem RPS Enterteyment. Za dystrybucję płyty odpowiada Fonografika.

Tracklista:

CD:1
1.Flashback Intro
2.Łatwo Upaść, Trudniej Wstać
3.Kumple
4.Ten Się Śmieje, Kto Się Śmieje Ostatni
5.Muszę Cię Poznać
6.Miewam Sny
7.Chcę Ci Pomóc
8.Mentalność Singla
9.W Poszukiwaniu Szczęścia
10.Aż Chcę Się Żyć 

11.Od Zera Do Bohatera 


CD:2
1.Nie Daj Się
2.Milion Możliwości
3.Boisz Się Lustra
4.Skrzywdzona
5.Dzieciak Widzi Dzieciak Słyszy
6.Co By Się Nie Działo
7.Haza
8.Nie Igram Z Losem
9.Bezlitosny Los
10.Czy Zapłaczesz Po Mej Śmierci
11.Miewam Sny (G-RMX)

Więcej:

www.facebook.com/pages/Śliwa-Official-Fanpage

www.rpsenterteyment.com

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz