cto_plakat_net4 lipca w warszawskim klubie 15000m2 Do Wynajęcia odbędzie się impreza, której gwiazdą będzie jedna z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie, pochodząca z USA Gavlyn. Z artystką wystąpią: Organized Threat (Poetic Death/Papa J/Yarah Bravo/Dj Dubplates/Dj Mike Steez), Miuosh, Solar/Białas oraz Guova

CHECK THIS OUT! podczas jednego wieczoru, w jednym miejscu połączy kilka istotnych elementów kultury hip-hop, którą tworzą zarówno młodzi jak i wieloletni działacze oraz artyści. Wydarzeniem wieczoru podczas tej imprezy będzie z pewnością pierwszy w Polsce koncert jednej z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie, pochodzącej z Kalifornii – Gavlyn, która przybywa do Europy na swoją pierwszą trasę koncertową w asyście ekipy Organized Threat w składzie: Poetic Death, Papa J, Yarah Bravo, Dj Dubplates I Dj Mike Steez. Dużą dawkę dobrego amerykańskiego rapu dopełni występ wciąż młodego, śląskiego zdobywcy złotej i platynowej płyty – Miuosha. Ponadto na scenie wystąpi również energiczny duet Solar i Białas z premierowym koncertem promującym ich najnowszą płytę. Warszawską scenę reprezentować będzie najmłodsza z całego składu Guova, która mimo swojej stosunkowo krótkiej kariery, posiada wielu fanów i to ona właśnie rozpocznie CHECK THIS OUT!.

Podczas imprezy ludzie z warszawskiej HIPHOP AKADEMII zaprezentują kilka pokazów tańca Hip-Hop, Street Dance, Breakdance oraz pokazy beatboxu. Jak na każdym dobrym wydarzeniu hip-hopowym, nie zabraknie tego wieczoru również puszek z farbą! Na jednej ze ścian klubu 1500 m2 do wynajęcia, młodzi malarze graffiti, zaprezentują swoje umiejętności.

GAVLYN

Uważana za jedną z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie. Jej singiel „What I Do” pochodzący z debiutanckiego albumu „From The Art” zajął top światowych list iTunes. Wielu pasjonatów muzyki rap określa Gavlyn jako wyjątkową postać na rynku muzycznym, gdyż słuchając jej odnosi się wrażenie jakby stała w opozycji do obecnie panujących trendów w Stanach Zjednoczonych. Jest naturalna, jej klipy realizowane są bez żadnego przepychu i bogactwa, a swobodne flow w połączeniu z tłustymi bitami przypomina bardziej old school niż news school. Poza inspiracją lat 90-tych w jej utworach można usłyszeć również wpływ takich gatunków jak Alternative Rock, Drum & Bass czy Jungle. Koncert 4 lipca w warszawskim klubie 1500m2, będzie jej pierwszym występem w Polsce, a artystka poza naszym krajem na swojej trasie koncertowej odwiedzi najważniejsze europejskie festiwale hip-hopowe. Jej repertuar obejmie utwory pochodzące z debiutanckiej płyty jak i świeżo wydanej reedycji pierwszej epki Gavlyn „Habit That You Blame”. Krążek ze zmienioną tracklistą trafił na rynek 21 maja 2013 roku. Gościnnie wraz z Gavlyn wystąpi ekipa Organized Threat.

 

Więcej:

https://www.facebook.com/events/157954051042703/?ref=ts&fref=ts

Komentarze

Komentarz