Wytwórnia Step Records poinformowała za pomocą mediów społecznościowych o obecnej sytuacji Tomasza Chady. Według przedstawicieli opolskiego labelu, istnieje spore prawdopodobieństwo, że Chada zakończy odsiadywanie wyroku po wakacjach w 2016 roku, a więc znacznie krócej niż spekulowały media po zatrzymaniu warszawskiego rapera na początku tego roku.

„Jesteśmy po rozmowie telefonicznej z Tomkiem, który jak zawsze tryska dobrym humorem. Według słów adwokata, istnieje możliwość, że Tomek wróci na wolność znacznie szybciej, niż można było się tego pierwotnie spodziewać.” – informuje wytwórnia Step Records. – „Jeśli wszystko ułoży się po dobrej myśli, to Chada pojawi się z powrotem w drugiej połowie 2016 roku. To optymistyczny wariant sytuacji. Wszystko wyklaruję się w przeciągu najbliższych miesięcy, o czym Was także poinformujemy”.

Tomasz Chada został zatrzymany w lutym 2015 roku po ponad roku ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości. O sprawie informowały na bieżąco telewizja oraz prasa.

Mimo nieobecności artysty, jego muzyka nadal jest rozpowszechniana i spotyka się z dobrym odbiorem. Jeszcze w tym roku pojawią się kolejne klipy do projektów z jego udziałem. Jednocześnie opolski label na czas absencji rapera zajmuje się popularną marką odzieżową  „Chada Proceder”, która cały czas ma się świetnie.

Komentarze

Komentarz