Chada przygotował 6 nowych klipów. Niebawem pierwsza premiera!


W połowie lutego 2015 roku Tomasz Chada został schwytany przez policję. Po ponad roku ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości, warszawski muzyk obecnie przebywa w jednym z Zakładów Karnych na Śląsku. Raper czeka na wyrok, jednak nie przeszkadza to mu w promowaniu swojej muzyki oraz marki odzieżowej „Chada Proceder”.

Jak poinformowała wytwórnia rapera, pod koniec 2014 roku powstało kilkanaście teledysków do nowych, premierowych utworów, które systematycznie prezentowane są w sieci. Obecnie nieopublikowanych pozostało jeszcze 6 klipów. Zdecydowana większość pojawi się po wakacjach.

Po dwa z nich promują album „Efekt Porozumienia” oraz „Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”, natomiast pozostałe drugą część składanki „Rap Najlepszej Marki”. Pierwszy ukaże się do utworu tytułowego, gdzie Chada pojawił się wspólnie z Bezczelem, Zbukiem oraz Kajmanem. Światło dzienne ujrzy także klip do solowego numeru „Twoje Decyzje, Twoje Wybory” z gościnnym udziałem młodego wokalisty Sztossa. Jak zapewnia opolski label, jest to jeden z największych hitów Chady.

Komentarze

Komentarz