„Wiem” to kolejny teledysk promujący wspólny album Chady, Bezczela i ZBUKA pt. „Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”. Bit jest autorstwa RX-a, znanego z wyprodukowania całej warstwy muzycznej na album „Efekt Porozumienia”. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez Piotra Sawickiego, montaż ujęć 9Liter Filmy.

Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełno grające LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hiphopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem „Kontrabanda” (nie mylić nazwy z trójmiejską grupą Kontrabanda, w której skład wchodzi Abdul, Topek oraz Koniu).

 

„Kontrabanda: Brat bratu bratem”, bo taki tytuł ma nosić krążek nowej formacji, ukaże się 5 czerwca. Album będzie stanowić synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów.  Autorem okładki oraz całej oprawy graficznej jest Grzegorz „Forin” Piwnicki.

 

Za produkcję albumu odpowiadają m.in. David Gutjar, Tasty Beatz, PSR, DJ Flip, RX, Poszwixxx, Świerzba, Nitro i Lazy Rida.

 

Wydanie preorderowe w twardym, kartonowym digipacku różni się od wersji sklepowej, która pojawi się na półkach w postaci super jewel box. Limitowana wersja preorderowa zawiera dodatkowe bonusy, niedostępne w regularnej sprzedaży, w postaci niepublikowanego utworu, vlepek i plakatu. Premiera albumu przewidziana jest na 5 czerwca.

Komentarze

Komentarz