Wytwórnia Step Records informuje, że premiera wspólnego albumu Chady, Bezczela i ZBUKA pt. „Kontrabanda: Brat bratu bratem” zostaje przesunięta na 5 czerwca. Powodem jest chęć dopracowania płyty w jeszcze większym stopniu oraz możliwość przekazania płyty matki do akceptu pod kątem mixu i masteringu jednemu z członków zespołu – Chadzie – który aktualnie przebywa w zakładzie karnym, przez co sama procedura jest znacznie utrudniona. Artyści zapowiadają jednocześnie, że w niedługim czasie pojawią się kolejne klipy promujące wydawnictwo, a miesięczne opóźnienie jedynie wpłynie korzystnie na finalną jakość płyty.

 

Preorder albumu cały czas dostępny jest na www.preorder.pl!

 

Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełno grające LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hip-hopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem Chada, Bezczel, ZBUKUKontrabanda: Brat Bratu Bratem.

 

Album będzie stanowić synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów. Połączy także trzy różne podejścia do rapu. Tak więc na płycie będziemy mogli usłyszeć surowy i uliczny styl Chady, pełnokrwisty techniczny rap w wykonaniu Bezczela oraz mocno energetyczne i przyciągające tłumy na koncerty zwrotki najmłodszego rapera ze Złotą Płytą za debiut – ZBUKA.

 

Kontrabanda: Brat Bratu Bratem“ to niewątpliwie płyta, na którą czekają młodzi i starsi słuchacze rapu. Przez długi czas utrzymywany w tajemnicy, powstający w przyjaznej atmosferze, uformował się projekt, który zatrzęsie w posadach muzycznym rynkiem wydawniczym już w czerwcu.

Komentarze

Komentarz