„To nie nasz klimat” to kolejny teledysk promujący wspólny album Chady, Bezczela i ZBUKA pt. „Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”, który ukaże się na rynku 5 czerwca. Gościnnie w numerze udzielił się KaeN. Utwór został wyprodukowany przez RX-a, znanego z przygotowania całej warstwy muzycznej na album „Efekt Porozumienia”. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez ekipę 9Liter Filmy.

Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełno grające LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hiphopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem „Kontrabanda” (nie mylić nazwy z trójmiejską grupą Kontrabanda, w której skład wchodzi Abdul, Topek oraz Koniu).

 

„Kontrabanda: Brat bratu bratem”, bo taki tytuł ma nosić krążek nowej formacji, ukaże się 5 czerwca. Album będzie stanowić synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów. Autorem okładki oraz całej oprawy graficznej jest Grzegorz „Forin” Piwnicki.

 

Za produkcję albumu odpowiadają m.in. David Gutjar, Tasty Beatz, PSR, DJ Flip, RX, Poszwixxx, Świerzba, Nitro i Lazy Rida.

 

Komentarze

Komentarz