Na początku roku 2013 ukaże się album duetu związanego z ekipą PTP, czyli B&B Brożas&Buczer zatytułowany „Highway 2 Hell”, który zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment.  Zapraszamy do sprawdzenia wideo relacji z pracy w studio. Wkrótce więcej szczegółowych informacji dotyczących premiery i całego albumu.

   Cieszę się, że mogliśmy znów nagrać coś razem – mówi Brożas. – Po dobrym przyjęciu nasze wspólnej płyty z 2009 roku zatytułowanej „Czas to pieniądz” idziemy o krok dalej. Myślę, że nowy materiał z pewnością zaskoczy słuchaczy, ale cóż, cały czas się rozwijamy i poszukujemy – dodaje.

B&B Brożas&Buczer – praca w studiu nad albumem HIGHWAY 2 HELL

 

Album B&B „Highway 2 Hell” zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment.

 

Brożas to raper pochodzący z Torunia, członek ekipy PTP. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec 2000 r. kiedy to dołączył do Parisa tworząc ekipę LOKUM 3. W 2005 roku dołączył do tworzącego się składu Północny Toruń Projekt. Razem z PTP wydał trzy albumy. W 2009 roku w duecie z Buczeremnagrał płytę „Czas to pieniądz”. W czasie swojej muzycznej działalności Brożas współpracował z takimi artystami jak: Peja, Macca Squad, Fabuła, Kobra X Bezczel, Stopro BANDA, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR), Kajman, Borixon, Brahu Brat, Firma, Paluch, Kaczor oraz Mark Battles z ekipy YMCMB.

 

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. W październiku bieżącego roku własnym sumptem wydał płytę „InfamousMixtape”.

 

 

Więcej:

 

www.facebook.com/pages/Brożas-PTP/251895171519416?ref=ts&fref=ts

 

www.facebook.com/buczer

 

www.rpsenterteyment.com

 

 

Komentarze

Komentarz