Dziś (27.07.) premierę ma najnowszy i czwarty już klip promujący album Buczera „Dwa Oblicza”. W teledysku do kawałka „Moje życie to rap” gościnnie pojawił się Trzeci Wymiar!
– Byłem nieźle zaskoczony, jak pierwszy raz zobaczyłem scenariusz do klipu „Moje życie to rap” – mówi Buczer. – Po spokojnym refleksyjnym obrazku do utworu „Wiara czyni cuda”, przyszedł czas na bardziej energetyczny numer i popisy flow, a sam pomysł na video z pewnością mile zaskoczy widzów Rzecz dzieje się w głowie głównego bohatera, to mocno zakręcony klip. Obraz został zrealizowany przez grupę filmową HUSTLAS. Przypominam, że płytę Dwa Oblicza” znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych, a w przygotowaniu jest także kolekcja ubrań z serii Moje Życie To RAP – dodaje raper.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpracą z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).
Poprzednie klipy Buczera z albumu „Dwa oblicza”:

 

Buczer feat. Trzeci Wymiar – Moje życie to rap prod. Pingu (OFFICIAL VIDEO)

BUCZER – W Jedną Stronę Bilet feat KALA Prod. Beat Riders 2 OBLICZA [HD]

Komentarze

Komentarz