RDW_promoPionier trójmiejskiej sceny rap, RDW udostępnił najnowszy odsłuch ze swojej ostatniej płyt – jest to utwór „Brudy Miasta” z wydanego nakładem wytwórni RPS Enterteyment albumu „W żyłach rap mam”. To pierwszy krażek z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem”.

– Jest to kolejny kawałek na płycie, jeden z mocniejszych i bardziej ulicznych – mowi RDW. – Ten numer puszczamy w oczekiwaniu na kolejny klip, który ma być na dniach kręcony. Płyta opowiada o sytuacjach miedzy piekłem a niebem. W życiu wybieramy między dobrem a złem, w tym utworze brudy miasta wchłaniają, zaś ci opisywani dokonują złych decyzji. Trzeba być czujnym i silnym psychicznie, by się nie zakręcić, trzeba myśleć i szlifować charakter, by nie dać się wchłonąć w te brudy i nie przegrać swego życia – dodaje.

„W żyłach rap mam” to pierwsza podwójna płyta wydana w RPS Enterteyment. Oprócz premierowych 17 numerów zawiera bonusowy cd z remiksami oraz jeszcze jeden premierowy numer. – Płyta wyprodukowana została w charakterystycznym dla moich poprzednich dokonań klasycznym stylu, na samplowanych bitach z dużą ilością scratchów – mówi o albumie RDW. – Większość numerów zostało nagranych w gdańskim SelektaStudio, poza utworem „Marzenia” feat Analogia & Tomasina). Za brzmienie końcowe odpowiada ekipa Otrabarwa Studio. Płyta zawiera sporo refleksyjnych rozkmin, życiówek, to coś dla każdego fana dobrego klasycznego rapu – dodaje.

Album promują:

Klip RDW „Intro”/”Mam” prod.GAJOS:

Klip RDW feat. Ben Benito „Chodź z nami”:

Odsłuch utworu RDW feat. DWAZERA „Kartka długopis” (skrecz DJ WOJAK, prod.GAJOS):

Odsłuch utworu „Martwe uczucia” (feat. PIH):

Warto zwrócić uwagę na zagranicznych gości na płycie, którymi są M- Dot oraz Mayhem (of EMS) z Bostonu. Oto próbki ich możliwości:

Wśród pozostałych gości na płycie znaleźli się: Peja jako RPS, PiH, Gedz, Brahu, Miejski Dystrykt, Wigor, Jober, DWAZERA, Keszi & Ben Benito (ANALOGIA), Panika i Kroolik UInderwood. Za skrecze są odpowiedzialni: DJ. Cent, Wojak i Lolo (13 CREW)
RDW działa na scenie od końca lat dziewięćdziesiątych. Jest współzałożycielem zespołu ANOLOGIA (Benek, Kaszalot), z którym wydał w 2004 roku płytę „Esensja Czysta” (Wielkie Joł). RDW to także niekwestionowany król beat boxu – wielokrotnie nagradzany najwyższymi wyróżnieniami w plebiscytach i konkursach – chętnie użyczał swojego talentu na płytach innych muzyków (m.in. WWO i DJ. Decks)

Więcej:
www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz