W pierwszej połowie 2013 ukaże się album duetu związanego z ekipą PTP, czyli B&B (Brożas & Buczer) zatytułowany „Highway 2 Hell”, który zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment.  Zapraszamy do sprawdzenia kolejnej wideo relacji z pracy w studio. Wkrótce więcej szczegółowych informacji dotyczących premiery i całego albumu.

Jak informują artyści, zanim ukaże się „Highway 2 Hell”, w sieci zostanie udostępniony mixtape B&B „Prolog”. –  Cieszę się, że mogliśmy znów nagrać coś razem – mówi Brożas. – Po dobrym przyjęciu nasze wspólnej płyty z 2009 roku zatytułowanej „Czas to pieniądz” idziemy o krok dalej. Myślę, że nowy materiał z pewnością zaskoczy słuchaczy, ale cóż, cały czas się rozwijamy i poszukujemy – dodaje.

 

Album B&B „Highway 2 Hell” zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment.

Brożas to raper pochodzący z Torunia, członek ekipy PTP. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec 2000 r. kiedy to dołączył do Parisa tworząc ekipę LOKUM 3. W 2005 roku dołączył do tworzącego się składu Północny Toruń Projekt. Razem z PTP wydał trzy albumy. W 2009 roku w duecie z Buczerem nagrał płytę „Czas to pieniądz”. W czasie swojej muzycznej działalności Brożas współpracował z takimi artystami jak: Peja, Macca Squad, Fabuła, Kobra X Bezczel, Stopro BANDA, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR), Kajman, Borixon, Brahu Brat, Firma, Paluch, Kaczor oraz Mark Battles z ekipy YMCMB.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. W październiku bieżącego roku własnym sumptem wydał płytę „Infamous Mixtape”.

Więcej:

www.facebook.com/pages/Brożas-PTP/251895171519416?ref=ts&fref=ts

www.facebook.com/buczer

www.rpsenterteyment.com

 

Komentarze

Komentarz