„Prezentujemy piątego laureata akcji PRO Test, zorganizowanej przez świdnicką wytwórnię Pro Rec.

Bori (rocznik 97) – mc pochodzący z Dębicy (podkarpackie), z dużym zapałem i świeżym podejściem do muzyki. Pomimo wielu podejść do wydania dłuższego materiału (płyta, parę epek) takowego ciągle brak. W jego dorobku są póki co tylko i wyłącznie single oraz występy gościnne. Ponadto Bori jest miłośnikiem stylu wolnego. Ma w dorobku udziały w różnorakich bitwach (z zamiarem i marzeniem wygrania WBW). Jego nagrywki to mieszanina klasyki z newschoolem, nie ogranicza się w doborze bitów i lubi eksperymentować. Usłyszymy od niego zarówno nowe rzeczy (cloud, dubstep, trap) jak i nagrywki na klasycznych bitach z mocną stopą i werblem.

Reprezentanci warszawskiej sceny Raku&Boro i Scroot YS, świdniczanin Demia, Bori z Dębicy, CJ z Sosnowca, Majo GLC z Kraśnika i Moocha Z z Siewierza – to laureaci finałowego etapu Pro Testu, którzy teraz nawiążą szeroko pojętą współpracę z Pro Rec. Każdy może liczyć m.in. na profesjonalnie nakręcony klip, który następnie zostanie zamieszczony na oficjalnym kanale wytwórni.

Wszyscy zwycięzcy Pro Testu zaprezentują się na scenie ramię w ramię z artystami świdnickiej wytwórni na koncercie, który odbędzie się w marcu 2015 roku. Szczegóły już wkrótce”

Komentarze

Komentarz