Album „Teraz albo nigdy” pojawi się 11 marca nakładem Step Records. Jednocześnie raper ujawnił okładkę wydawnictwa. Jeszcze w tym roku pierwszy klip promujący krążek oraz start przedsprzedaży na preorder.pl​

 

– Wiem, że może to zabrzmieć banalnie, ale to zdecydowanie najlepszy album, jaki nagrałem w życiu. Pod każdym względem – komentuje Bezczel – Od swoich  poprzedników odróżnia go (i okazało się bardzo istotne) to, że w całości został napisany w totalnej abstynencji alkoholowej, przez co jest na nim bardzo dużo skrajnie różnych emocji.

 

Raper zapowiada także powrót do bezkompromisowego stylu, w jeszcze lepszej formie.

 

– Od strony muzycznej i technicznej będzie to Bezczel w najczystszej postaci.  Nie ten ze zwrotek gościnnych, których po „Słowo honoru” zrobiło się sporo; nie ten z płyt w kolaboracjach z innymi raperami, gdzie nieraz niestety trzeba było iść na kompromisy i szukać wspólnego mianownika, bądź dostosowywać się do siebie stylistycznie, co niestety nie zawsze wychodzi wszystkim na dobre. „Teraz albo nigdy” udowodni tym, którzy z różnych powodów się ode mnie odwrócili, że to był błąd… Wracam.

BEZCZEL TAN

Kolejne informacje niebawem.

Komentarze

Komentarz