Bezczel udostępnia nowe video promujące album „Słowo Honoru”. Obraz powstał do numeru „Krav bragga” i jest relacją ze studia nagraniowego, gdzie raper wraz z perkusistą A3M nagrał utwór wzbogacony o żywe bębny. Za bit odpowiada Welon, skrecze to dzieło DJ’a Perca. Autorem video – relacji jest Sergiusz Lasik. Album „Słowo Honoru” cały czas dostępny jest na www.preorder.pl!

Album „Słowo Honoru” dostępny tutaj: http://preorder.pl/bezczel-slowo-honoru Bezczel na fb: https://www.facebook.com/Bezczel

 

„Słowo Honoru” to druga solowa płyta Bezczela, która na rynku ukazała się 14 marca, w niespełna rok po wydaniu świetnie przyjętego albumu „A.D.H.D.”.

 

Zamów „Słowo Honoru”: http://preorder.pl/bezczel-slowo-honoru

 

Dopracowane do perfekcji flow idzie w parze ze zróżnicowaną warstwą tekstową. Muzyka spod ręki Poszwixxxa, Świerzby, Bob Aira czy SoDrumatica dopełnia całości.”Słowo Honoru” to 15 nowych utworów od jednego z najlepiej zapowiadających się raperów w Polsce mającego już ugruntowaną pozycją na scenie i uznanie kolegów z branży.

 

Gościnnie na krążku pojawił się Zeus, Kaen, Grizzlee, Fabuła, PTP oraz Kroolik Underwood. Gramofony DJ Perc, DJ Taek, DJ Danek oraz DJ Gondek.

Komentarze

Komentarz