kurzyPrezentujemy przedpremierowy singiel, zapowiadający legalny krążek łódzkiego rapera Kurzego, który ukaże się pod koniec 2013 roku, nakładem wytwórni Versus Beats. Utwór „Bez spiny” można już było usłyszeć w „Żywym Rapie”

Za produkcję, nagrania, mix i mastering utworu „Bez spiny” odpowiedzialny jest P.L.P. Records. Video zrealizowali: Łukasz „Rogini” Robakiewicz, Cyprian Śliskowski.

 

 

 

 

 

 

Kurzy – „Bez Spiny”

Kurzy, właściwie Michał Kurzawski działa na polskiej scenie hip-hopowej od 2004 roku i był jednym z założycieli łódzkiego składu V-DEKA, z którym nagrał 3 albumy. Po jego rozpadzie tworzył duet KURZY&JAKOOB, a ich dobytek, to także 3 pełne albumy. Oprócz tych produkcji, ma również na swoim koncie solowe projekty: „RymowanaTechnikaNaWycinanychBitach” czy „Czas.Chęci.Możliwości”. Jak i wiele, numerów nieprzypisanych żadnym projektom. Od ok 2-3 lat nagrywa jako solista, a jego kawałki są typową refleksją, opartą na własnych doświadczeniach. To nic innego, jak swoista forma porozumiewania się z odbiorcą, który może odnaleźć coś swojego, cząstkę siebie, czy po prostu sięgnąć pamięcią do wspomnień.

W tym momencie Kurzy nagrywa swoją pierwszą solową i legalną płytę, która ukaże się pod koniec 2013 roku nakładem wytwórni Versus Beats.

 

 

Więcej:

www.facebook.com/kurzy88rap

www.facebook.com/VersusRec

Komentarze

Komentarz