madmajk2MadMajk zapowiada pierwsze video promujące jego debiutancką płytę, która ukaże się nakładem Fonografiki, jesienią biezącego roku. Teledysk do kawałka „Balalanga” powstał na Ibizie przy współpracy z Toczy Videos, Global Reggae Bar, Grube Lolo i Freewolni.

– Bardzo się cieszę, że mogłem zrealizować video do tego utworu na Ibizie, to miejsce wręcz idealnie wpasowuje się w klimat – mówi MadMajk. – Tekst napisałem z lekkim przymrużeniem oka. Myślę, że będziecie się dobrze bawić. Dla tych, którzy nie wiedzą, do końca września mieszkam na Ibizie. Piękny zakątek, wyspa pełna niespodzianek, dużo ciekawych miejsc, historii i ludzi. Miałem okazję poznać ikonę muzyki reggae/dancehall na świecie. Mr Vegas pojawił się tu i przy okazji nagrał mi pozdrowienia. Sprawdzajcie zapowiedź! – zachęca muzyk

Madmajk rozpoczął działalność muzyczną w 2002 roku, kiedy wraz z bratem Malikiem założył SingleDread. Dwa lata później zaczął działać w zespole Bauagan Mistrzów. Wszystko zagrane na akustycznych instrumentach, podrasowane elektroniką, którą nazywali „międzystylem”. Współpracował także z wieloma artystami z Polski i z zagranicy m.in. Grubson, Junior Stress, Sokół&Pono, Marika, NDK, DJ Frodo, Marian Wielkopolski, KaCeZet, Auer, Wayne Lotek (UK), Big Famili (Martynika) i wielu innych. Różnorodność styli z którą przyszło mu się zmierzyć oraz charakter poszczególnych artystów z którymi tworzył w ukształtowały twórczość MadMajka. Dziś świadomie podjął decyzję o solowym debiucie. – Czuje, się gotowy na wydanie tej płyty – mówi. – Pracowałem nad nią dwa lata i dałem z siebie wszystko, co mogłem w tym momencie. Wydaniu sprzyja także wydawca, któremu zaufałem. Czuje, że możemy zrobić coś fajnego.

Trudno jednoznacznie określić styl MadMajka. Sam określa go połączniem reggae hiphopu i afrykanskich wibracji. Muzykę wyprodukował sam MadMajk, a także  Auer, Dreadsquad, KaCeZet oraz kilku zagranicznych producentów.

Fotorelacja

Więcej:

www.fonografika.pl

https://www.facebook.com/Fonografika

https://www.facebook.com/madmajkofficial

Komentarze

Komentarz