RPS_studio

Peja prezentuje najnowszy klip promujący płytę „Książę aka. SLUMILIONER”, która swoją premierę będzie miała 18 października. Teledysk powstał do utworu „Back In The Days” z gościnnym udziałem KroolikaUnderwood!

„Back In the Days” z gościnnym udziałem KroolikaUnderwood jest trzecim klipem promującym album RPS/WHR „Książę aka. SLUMILIONER”

Kolejne dwa teledyski ukażą się już po premierze albumu i będą to: „Defekt Mózgu” oraz „Trudny dzieciak 2”.

Kolejny solowy krążek Rycha Peji tym razem przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Wyczekiwana płyta dostępna jest już w przedsprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego Fonografiki, wydawcy krążka.

 

Goście na płycie„Książę aka. SLUMILIONER” to różnorodność styli w rapie (Bezczel, Śliwa, Dono), nie obyło się również bez ciekawych połączeń z wokalistami głównie w refrenach (Hellfield z Nekromera, Marek Dyjak, Glaca, KroolikUnderwood). Nie zabraknie artystów zagranicznych. Ci już potwierdzeni, to Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NY), De2s (Paris), Greckoe (Berlin) – pojawią się wspólnie w utworze „Full Time Job” (oprócz nich wokalnie wspierają tam Rycha: RDW, Śliwa, Gandzior, Azyl i Toony). W utworze „No Surrender” kolejna wielka postać zza Oceanu – legendarny MC z Nowego Yorku – AZ!

Większość skreczy na album nagrał DJ. Danek, oprócz niego gościnnie udzielił się DJ. Ace i DJ. Decks. Podstawowa wersja płyty to 1 cd z ponad 70 minutami muzyki. Wersja rozszerzona o drugi bonusowy krążek z wersjami instrumentalnymi i remixem jednego z utworów w wersji pre-orderowej (z dodatkową okładką).

Przedsprzedaż: http://fonografika.pl/sklep/ksiaze-aka-slumilioner-edycja-specjalna/

Nowe wydawnictwo Rycha na pewno spełni oczekiwania słuchaczy gustujących w jego solowych produkcjach. Po stonowanym „Na serio” Ryszard powraca do drapieżnego rapu, który prezentował m.in. na „SŻG”. Album ze względu na zaproszonych gości i zróżnicowane podkłady muzyczne oraz same autorskie pomysły głównego bohatera w pełni zasłuży na uznanie wielbicieli szczerego, bezkompromisowego rapu. Czekamy!

Więcej:                                          

www.pejaslumsattack.pl

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz