ml-frontUrbanRec prezentuje teledysk B.R.O do utworu 'Ściany Mają Uszy’, który pochodzi z Jego nowego projektu zatytułowanego 'MemoryLine’. Muzykę do tego singla wyprodukował niezawodny Puls, a klip jest dziełem ekipy Evil Eye Studio.

’Klip do kawałka 'Ściany Mają Uszy’ to bez wątpienia najlepsze video jakie do tej pory powstało do mojej muzyki. Sam kawałek natomiast opowiada o 'rentgenie’ społeczeństwa jaki w dzisiejszych czasach odbywa się poprzez social media oraz wiele innych środków dotarcia. Utwór jest bardzo klimatyczny, a trapowe brzmienie wprowadza odpowiednią atmosferę podczas jego słuchania.’ – mówi B.R.O o swoim najnowszym klipie.

 

Po niespełna roku od premiery debiutanckiej legalnej płyty 'High School’, B.R.O wypuszcza nowy materiał, o którym sam mówi, że jest to zdecydowanie najbardziej dopracowany i przełomowy projekt w Jego karierze. Ten warszawski raper przez ostatnie kilka miesięcy okrzepł, nabrał świeżości i dojrzał zarówno muzycznie jak i tekstowo. 'MemoryLine’ to lepsze flow, nowe pomysły na kawałki i ciekawsze brzmienie, co w tym połączeniu daje zaskakujący efekt. Jeszcze w listopadzie usłyszeć będzie można 'MemoryLine’ w całości, a już dzisiaj część utworów można zamówić na itunes.com (https://itunes.apple.com/pl/album/memoryline-ep/id734296219) lub odsłuchać na deezer.com (http://www.deezer.com/album/7082384).

Komentarze

Komentarz