buczeribrozas

20 kwietnia ukaże się album duetu związanego z ekipą PTP, czyli B&B Brożas&Buczer zatytułowany „Highway 2 Hell”. Płyta ukaże się nakładem RPS Enterteyment. Duet nadchodzący krążek poprzedził wydanym pod koniec lutego mixtapem

   Cieszę się, że mogliśmy znów nagrać coś razem – mówi Brożas. – Po dobrym przyjęciu nasze wspólnej płyty z 2009 roku zatytułowanej „Czas to pieniądz” poszliśmy o krok dalej. Myślę, że nowy materiał z pewnością zaskoczy słuchaczy, ale cóż, cały czas się rozwijamy i poszukujemy – dodaje.

B&B Brożas&Buczer – praca w studiu nad albumem HIGHWAY 2 HELL

Pod koniec lutego światło dzienne ujrzał mixta.pe B&B Mixtape PROLOG feat.Dj Seli  będący przedsmakiem pełnego albumu „Highway 2 Hell”

B&B – Prolog feat. Dj. Seli (OFFICIAL VIDEO)

Mixtape B&B Mixtape PROLOG feat.Dj Seli  można pobrać tutaj: http://www.datpiff.com/mixtapes-detail.php?id=460322

 

Brożas to raper pochodzący z Torunia, członek ekipy PTP. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec 2000 r. kiedy to dołączył do Parisa tworząc ekipę LOKUM 3. W 2005 roku dołączył do tworzącego się składu Północny Toruń Projekt. Razem z PTP wydał trzy albumy. W 2009 roku w duecie z Buczerem nagrał płytę „Czas to pieniądz”. W czasie swojej muzycznej działalności Brożas współpracował z takimi artystami jak: Peja, Macca Squad, Fabuła, Kobra X Bezczel, Stopro BANDA, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR), Kajman, Borixon, Brahu Brat, Firma, Paluch, Kaczor oraz Mark Battles z ekipy YMCMB.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. W październiku bieżącego roku własnym sumptem wydał płytę „Infamous Mixtape”.

Album B&B „Highway 2 Hell” zostanie wydany 20 kwietnia nakładem RPS Enterteyment. Dystrybucja płyty zajmuje się Fonografika.

Więcej:

www.facebook.com/pages/Brożas-PTP/251895171519416?ref=ts&fref=ts

www.facebook.com/buczer

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz