amm_3Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczęła współpracę z polskimi i nie tylko letnimi festiwalami. Uczestnicy Akademii, przyszli i obecni menedżerowie muzyczni będą mieli dzięki temu okazję współorganizować imprezy, na których w przyszłości mogą zagrać ich podopieczni

– Współpracujemy z takimi imprezami, jak m.in. Tauron Nowa Muzyka, Original Source Up to Date, Próba Dźwięku, Emergenza, Hip Hop Kemp czy Audioriver – tłumaczy Przemysław Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych. – Jest to poszerzenie naszej oferty dla uczestników Akademii. Chcemy, by w praktyce mieli możliwość obserwować organizacyjną machinę tego rodzaju imprez, co z pewnością pozwoli im lepiej zrozumieć samych organizatorów, czyli ich potencjalnych zawodowych partnerów.

W ostatni weekend stycznia startuje druga edycja Akademii Menedżerów Muzycznych – nadal trwają zapisy, wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie www.akademiamm.pl. – Pierwsza edycja naszej Akademii cieszyła się dużym zainteresowaniem, mamy za sobą mnóstwo wspaniałych doświadczeń i pierwsze niemałe sukcesy naszych podopiecznych – kontynuuje Przemysław Kubajewski. – Jeszcze w styczniu startujemy z kolejną edycją – dodaje. AMM postawiła na sprawdzone nazwiska. – Zmian w obsadzie nie będzie – mówi Kubajewski. – Przez pół roku wybieraliśmy wykładowców, ich weryfikacją były zajęcia, na których sprawdzili się perfekcyjnie.

Wśród wykładowców Akademii Menedżerów Muzycznych znaleźli się m.in.: Sławomir Pietrzak (SP Records), dr Piotr Turek (Muzodajnia), Wiesław Weiss (Teraz Rock) czy Jerzy Tolak (menedżer Republiki i Grzegorza Ciechowskiego).

Praca przy festiwalach czy warsztaty z ludźmi z branży to nie wszystkie atrakcje dla uczestników Akademii. Na przyszłych menedżerów czekają także staże w firmach fonograficznych, menedżerskich i eventowych, prelekcje z gośćmi reprezentującymi zachodnie rynki muzyczne, a także wymiany międzynarodowe dla najlepszych uczestników.

Więcej:

www.akademiamm.pl.

W sprawie zapisów można również kontaktować się telefonicznie797 209 878 lub mailowo: info@akademiamm.pl

Komentarze

Komentarz