amm_grupowe_z_budyniemW pierwszy weekend października rozpoczną się zajęcia kolejnej, piątej już, edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Organizatorzy tym razem położą większy nacisk na booking koncertów

 – To już piąta, można powiedzieć, że jubileuszowa edycja Akademii – mówi Przemek Kubajewski, Project Manager AMM. – Za nami mnóstwo niezwykle interesujących i inspirujących spotkań. Udało nam się zdobyć ogrom doświadczenia i to ono będzie trzonem kontynuacji naszego działania. Sprawdzeni i cenieni wykładowcy, szereg współpracujących z nami podmiotów, jak festiwale czy wytwórnie, przy których mogą rozwijać się uczestnicy Akademii Menedżerów Muzycznych, to właśnie pewny grunt dla rozwoju menedżerów muzycznych w Polsce – tłumaczy Kubajewski.

Akademia stawia cały czas na bardzo rozległą wiedzę z zakresu praktycznego, stąd wykłady z cyfryzacji muzyki, PR-u w praktyce, promocji muzycznej, współpracy ze studiem nagraniowym (zajęcia prowadzi Leszek Biolik – legendarny basista Republiki) a także z produkcji i organizacji tras koncertów. – Mamy świadomość, że początkujący artysta żyje przede wszystkim z koncertów, dlatego dwukrotnie zwiększamy liczbę godzin zajęć związanych z tym zagadnieniem. Chcemy, by nasi adepci mieli umiejętności pozwalające na skuteczny booking, który przyniesie profity finansowe – wyjaśnia Przemek Kubajewski.

Zajęcia Akademii rozpoczną się na początku października, tradycyjnie będzie to 10 dwudniowych zjazdów, podczas których wykładowcy zrealizują szczegółowy program zajęć.

Zapisywać się do AMM można już od teraz dzwoniąc do Przemka Kubajewskiego (tel. 536 026 266) lub pisząc na info@akademiamm.pl. Warto zapisać się teraz, bo organizatorzy przygotowali specjalną promocję rabatową dla każdego, kto zdecyduje się zapisac do końca lipca.

Więcej informacji na stronie internetowej szkoły – www.akademiamm.pl

Komentarze

Komentarz