Polski raper AK-47 (wł. Adam Kubiak) wraca po niecałych dwóch latach od premiery swojego drugiego albumu „Pierwszy Dzień W Piekle”.

Muzyk ponownie dowodzi swojej wyjątkowości na polskiej scenie muzycznej, łącząc cechy rap-u z całą paletą „żywych” instrumentów, wzbogaconych o oryginalny głos Adama i błyskotliwe teksty.

To nie tylko krok milowy w jego osobistej podróży, ale także duży krok naprzód w rozwoju jego twórczości i eksperymentowaniu z muzyką. „Czyściec” to znakomita kontynuacja, a także bardzo spójne zwieńczenie drogi, którą opiewa trylogia płyt „Autopsja” – 2013 r., „Pierwszy Dzień W Piekle” – 2014 r. oraz „Czyściec” – 2016 r.

Artysta po raz kolejny wykorzystuje znane symbole i motywy w sposób nieoczywisty, dając tym samym szansę odbiorcy na własną interpretację. W głębokich i zawsze aktualnych tekstach każdy odnajdzie inspiracje do własnych przemyśleń. I tym razem utwory poprzedzone są częściami fabularnymi – Aktami – co pozwala słuchaczom zanurzyć się w niezwykle ciekawą opowieść o ludzkiej naturze. „Czyściec” nie daje odpowiedzi wprost, nie zmusza do niczego. To album, który będzie miał do zaoferowania tyle, ile potrzebować będzie osoba, która właśnie go słucha. To świetnie wykonany i intrygujący wycinek z drogi życia muzyka.

Ta tajemniczość to klucz dla tych, którzy wciąż go szukają.

Kup płytę AK-47 „Czyściec”: http://www.ak47czysciec.pl/

Komentarze

Komentarz