Młody, obiecujący debiutant na polskiej scenie hip-hopowejAdee w lutym wyda swój pierwszy pełny album zatytułowany „Dla ziomali rap”. Muzykiem zainteresowało się wydawnictwo RW Records, co zaowocowało podpisaniem pierwszego kontraktu.

– Zdaje sobie sprawę z tego, ile mam szczęścia – komentuje Adee. – W czasach, gdy na hip-hopowym rynku jest tak olbrzymia konkurencja otrzymać możliwość legalnego wydania albumu już na starcie to wielkie szczęście Moja pierwsza płyta zatytułowana „Dla ziomali rap” ukaże się w lutym. Jeszcze w styczniu natomiast odbędzie się premiera zapowiadającego ją singla – dodaje.

Niedawno w sieci pojawił się klip Bercika z gościnnym udziałem Adee jeszcze pod pseudonimem Adi.
Bercik feat. Adi – Topnieje Lód [teledysk] 2012

– Wytwórnia RW Records powstała z myślą o promocji przede wszystkim młodych, utalentowanych artystów – tłumaczy Robert Woźniak, szef RW REcords. – Szybko zainteresowaliśmy się Adee, gdyż jest to niezwykle płodny muzyk o naprawdę olbrzymim potencjale – dodaje.

Na początku przyszłego tygodnia zostanie ujawniona okładka płyty „Dla ziomali rap” oraz wstępna tracklista.

Adee zajął się rapowaniem już jako kilkunastolatek. Pierwsze składy, w których tworzył to Infekcja i Spółka Akcyjna. Razem ze Spółką Akcyjną nagrał nielegal„AtoMiStykamixtape”, EP-kę i niedługo potem swoją pierwszą solową EP-kę zatytułowaną „Mówię, że błądzę”. Muzyk szybko postanowił postawić na rozwój solowy. Liczne udziały w lekolnych koncertach oraz zaproszenia na featuringi zaowocowały zwiększonym zainteresowaniem i ostatecznie podpisaniem w roku bieżącym kontraktu z RW Records. Spodziewana premiera pierwszej solowej płyty Adee to luty 2013 roku.

Więcej:

http://www.facebook.com/rwrecordspl

Komentarze

Komentarz