Młody, obiecujący debiutant na polskiej scenie hip-hopowej Adee w lutym wyda swój pierwszy pełny album zatytułowany „Dla ziomali rap”. Dziś poznajemy okładkę debiutanckiej płyty oraz odsłuch pierwszego singla zapowiadającego wydawnictwo
Muzykowi zależało, by okładka pierwszej płyty miała przede wszystkim wizerunkowy charakter. Adee postanowił także udostępnić do odsłuchu pierwszy singiel z nadchodzącej płyty – jest nim utwór „Poważny plan”.

Przypomnijmy, że niedawno Adee podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią RW Records. – Zdaję sobie sprawę z tego, ile mam szczęścia – komentuje Adee. – W czasach, gdy na hip-hopowym rynku jest tak olbrzymia konkurencja, otrzymać możliwość legalnego wydania albumu już na starcie to wielkie szczęście. Moja pierwsza płyta zatytułowana „Dla ziomali rap” ukaże się w lutym. Jeszcze w styczniu natomiast odbędzie się premiera zapowiadającego ją singla – dodaje.
– Wytwórnia RW Records powstała z myślą o promocji przede wszystkim młodych, utalentowanych artystów – tłumaczy Robert Woźniak, szef RW REcords. – Szybko zainteresowaliśmy się Adee, gdyż jest to niezwykle płodny muzyk o naprawdę olbrzymim potencjale – dodaje.
Już wkrótce poznamy pełną tracklistę płyty „Dla ziomali rap” oraz wszystkich zaproszonych gości.
Adee zajął się rapowaniem już jako kilkunastolatek. Pierwsze składy, w których tworzył to Infekcja i Spółka Akcyjna. Razem ze Spółką Akcyjną nagrał nielegal „AtoMiStyka mixtape” i niedługo potem swoją pierwszą solową EP-kę zatytułowaną „Mówię, że błądzę”. Muzyk szybko postanowił postawić na rozwój solowy. Liczne udziały w lokalnych koncertach oraz zaproszenia na featuringi zaowocowały zwiększonym zainteresowaniem i ostatecznie podpisaniem w roku bieżącym kontraktu z RW Records. Spodziewana premiera pierwszej solowej płyty Adee to luty 2013 roku.


Więcej:
www.facebook.com/adeemusic
http://www.facebook.com/rwrecordspl

Komentarze

Komentarz