rpsenterteyment_promo_fot_igor_wojtkowiakRPS Enterteyment nie próżnuje. Po udanych premierach Viruza, Młodego PSZ i Projektu W.E.S.T., przyszedł czas na kolejnych artystów. Swoje płyty po wakacjach wydadzą m.in: Kroolik Underwood, HZOP, Dziki RapGra. Prace nad płytą rozpoczął też SB i Śliwa. W czerwcu wytwórnia obchodzi swoje 3 urodziny.

 

– Cieszę się, że pracuję z aktywnymi muzykami – mówi Peja, właściciel RPS Enterteyment. – To szalenie ambitni i płodni artyści. A przy tym, co dla mnie najważniejsze, stawiają w pierwszej kolejności na jakość, co odczuwam na każdym etapie naszej współpracy. Za nami premiery Viruza, Nekromera, Młodego PSZ i Projektu W.E.S.T.. Po wakacjach wydamy kolejne krążki Kroolika Underwood, HZOP (album „Słowo”), Dzikiego RapGra oraz nowego w naszych szeregach rapera z wybrzeża. Nad nowym albumem pracuje też SB oraz Śliwa. Śliwa ujawnił, że tytuł kolejnego krążka to „Chłopak z sąsiedztwa”. Natomiast 12 czerwca w poznańskim klubie Eskulap wraz z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci organizujemy koncert charytatywny pod tytułem HIP HOP DZIECIOM 2. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na letnie kolonie dla najuboższych dzieciaków z poznańskich dzielnic. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy. Bilety cegiełki w cenie 15 zł dostępne w przedsprzedaży  w sklepie Vert w Poznaniu oraz w dniu koncertu. Koncert wpisuje się też w ramy 3 urodzin RPS Enterteyment. Jak dotąd nie świętowaliśmy tego typu wydarzeń, dlatego druga edycja hiphopowej pomocy dla dzieci będzie okazją do spotkania się w szerszym gronie – dodaje Peja.

 

Od 8 czerwca do 31 sierpnia RPS Enterteyment zaplanowało też specjalną akcję: 2 płyty w cenie jednej. Do wybranych przez RPS Enterteyment tytułów label dokłada na okres wakacyjny drugi krążek za free. Promocja dotyczy kupna następujących płyt:

 

 

Lp. Nazwa oryg. Nazwa
1 SB Struktura dźwięku
2 V/A Rozwój Ponad Standard
3 Nekromer Pray for Enemis
4 Kobra Na żywo z miasta grzechu
5 Vixen Kontinuum
6 Kroolik Underwood Gentleman Flow
7 TEWU Epidemia
8 Ludwik Człowiek twarzy bez
9 Kobra & Bezczel 0,7 na dwóch
10 Projekt W.E.S.T. Wolumin Pierwszy
11 MŁODY PSZ Drugi początek
12 HZOP Drogowskazy życia

 

Kupując jedna z tych płyt, otrzymasz w tej cenie drugi dowolny krążek, który możesz wybrać z katalogu RPS

Więcej:

www.rpsenterteyment.com

 

 

Komentarze

Komentarz