bez-nazwy-2-1W bieżącym roku mija 20 lat artystycznej działalności legendy polskiego rapu, Slums Attack. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalny koncert oraz wyda płytę zatytułowaną „20/20 Evergreen”. Ruszył już preorder oczekiwanego wydawnictwa!

„20/20 Evergreen” to unikatowa kompilacja 40 utworów zamieszczonych na dwóch krążkach z okazji obchodów 20 urodzin ekipy Slums Attack. Peja i Decks podjęli się niełatwego zadania wyselekcjonowania zarazem najbardziej wartościowych, rozpoznawalnych i przełomowych w ich karierze utworów w oparciu o 10 studyjnych albumów (Slums Attack 1996, Zwykła codzienność 1997, Całkiem Nowe Oblicze 1999, Otrzuty (Remixy ’99), I nie zmienia się nic…2000, Na legalu? 2001, Najlepsza obroną jest atak 2005, Szacunek ludzi ulicy 2006, Reedukacja 2011, CNO 2 2012) z pominięciem solowych produkcji (RPS, Ski Skład, Mixtape 3/4) nagrań life i płyty „Fturując” z 2006. Na tej przekrojowej produkcji usłyszymy utwory, z którymi dorastali fani SLU, rokrocznie poszerzając grono stałych odbiorców. „20/20 Evergreen” to pierwsza i jedyna jak dotąd autoryzowana płyta z pod znaku „Greatest Hits” SLU . Kompilacja zawiera premierowe utwory promujące wydawnictwo – „20/20” oraz „Evergreen”, do którego powstało video. Na płycie usłyszymy również dwa  premierowe remixy autorstwa ekipy White House do utworów z wykonawcami zza Oceanu. Całość wydawnictwa dopełni grafika z elementami z pod znaku „Back In the Days” – czyli ilustrowana historia Slums Attack z opisem autorstwa Peji i Decksa. Nie zabraknie również archiwalnych nagrań z pierwszych lat działalności grupy, płyt, które nie są na dzień dzisiejszy w powszechnym obiegu – tracklista jednak jest objęta ścisła tajemnicą.

Wydawca płyty – Fonografika – uruchomił właśnie przedsprzedaż albumu, który można także nabyć w wersji limitowanej: do płyty dołączona jest koszulka. Szczegóły preorderu:

http://www.rapszop.pl/hiphop/slumsattack/2020evergreenkoszulkalxl/35481#dane_produktu

Płytę można także zamawiać poprzez Allegro, gdzie prócz krążka na kupujących czeka plakat.

20 lat SLU spot nr 1 :

Koncert z okazji 20lecia Slums Attack odbędzie się 26 października poznańskiej Arenie.  – Przed nami masa pracy i przygotowań, które już uruchomiliśmy, werbujemy starą ekipę do pomocy, wszystkich z którymi doszliśmy aż do tego punktu – mówi Peja. –  Wierzę, że stworzymy niespotykane dotąd widowisko, niepowtarzalny koncert, o którym będzie się mówić jeszcze długo po nim.

 

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Komentarze

Komentarz