Dostępny jest już klip do utworu „Świeża krew” jednego z najnowszych artystów w RPS Enterteyment Bezczela. W utworze gościnnie pojawia się aż 13 raperów!
Utwór „Świeża krew” pochodzi z solowego mixtape’u Bezczela zatytułowanego „W krzywym zwierciadle: Rock’N’RoLLa Mixtape vol.1”, który swoją premierę zaplanowaną ma na 1 września. W singlowym utworze obok gospodarza gościnnie pojawia się aż 13 raperów: Ry23, Kobra, Sheller i Słoń (WSRH), Kubiszew, Paluch, Ede, Poszwixxx, Konradziwo (FABUŁA),Gandzior, Oldas, Koni oraz Mrokas. Autorem bitu jest młody producent Sarone, natomiast za obraz odpowiada EDE (Fabuła Video).

Krążek jest kompilacją kilkunastu luźnych utworów utrzymanych w stylistyce typowo mixtape’owej. Nad całością czuwać będzie DJ.Perc Wydawnictwo to ukaże sie nakładem niezależnego labelu PROFORMA, którego założycielem jest BEZCZEL

Przypomnijmy, że 21 kwietnia nakładem RPS Enterteyment ukazał się album projektu Kobra X Bezczel „0`7 na dwóch”. Płytę promuję klipy do utworów „Flowrider” oraz „Nim nastanie świt”.

KOBRA X BEZCZEL – „Flowrider” (Prod. SoDrumatic)

 

 

KOBRA X BEZCZEL feat. KROOLIK UNDERWOOD – Nim Nastanie Świt (Prod. SoDrumatic)

 

Więcej:
www.facebook.com/Bezczel
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz