2014.10.10 D2 Legnica_nAgencjaMuzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Słonia i Miksera promujący ich najnowszy albumu „Demonologia 2”, który odbędzie się 10 X 2014 w klubie Spiżarnia w Legnicy. D2 wspierać będzie niezawodny DjSoina.

Support

Najnowszy Album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne 4 października 2013 roku. W sumie na dwóch płytach znajdziecie 27 Tracków. Na Albumie gościnnie udzielili się: Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, DjSoina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.

Artyści o Albumie:
„Prace nad płytą trwały rok.12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym.
Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z Tracków zawartych na „D2” powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach!

 

DjSoina – znany w całej Polsce reprezentant poznańskiej sceny dj’skiej, współtwórca kolektywu Tripleimpact oraz studio Betony.Na stałe związany z poznańską wytwórnią SzpadyzorRecords. W 2011 roku ukazał się legalny debiut Mixtape „Kręci Mnie Vinyl”, który odibił się dużym echem wsród słuchaczy. DjSoina wraz z DonGURALesko, W.S.R.H, Demonologią, PIH’em oraz RR Brygadą koncertuje i gra imprezy na terenie kraju oraz poza jego granicami m.in. Wielka Brytania(London, Coventry, Aberdeen,Edynburg,Leicester), Irlandia(Cork, Waterford), Holandia(Den Haag, Rotterdam) Francja (Les DeuxAlpes). Miał okazje występować na jednej scenie z artystami światowowego formatu : Naughty by Nature (USA), Masta Ace (USA), DJ Premier (USA), PharoaheMonch (USA) Pyranja (Niemcy),Dope D.O.D (Wielka Brytania) IrieMaffia (Węgry), Indy &Witch ( Czechy ), KillahPriest (Wu-Tang Clan, USA), KillaKella (UK), DJ Marco Polo (USA),The Beatnuts (USA). Aktualnie promuje swój drugi mixtape Kręci Mnie Vinyl 2

 

Bilety 20/25

Drzwi: 20:00

Komentarze

Komentarz