Dostępny jest już pierwszy singiel z najnowszej płyty Slums Attack. W kawałku „Radio Wolna Europa” pojawiło się dziesięciu gości, w tym aż dziewięciu z zagranicy. Utwór jest ukoronowaniem europejskiej trasy Slums Attack. Premiera najnowszej płyty polskiej legendy rapu już w najbliższą sobotę (15.09.)!

– Utwór „Radio Wolna Europa” to ukoronowanie naszej europejskiej trasy i ukłon w stronę artystów, których na niej poznaliśmy – zdradza Peja. – I faktycznie, wyszło z tego coś naprawdę mocnego. Zaproszeni goście to: ekipa Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijack (Anglia). „Radio Wolna Europa” jest długim, ale bardzo ciekawym i niezwykle ważnym utworem. Pokazujemy w nim, jak bardzo Slums Attack się otworzył, jaką drogę przeszedł od lokalnego składu do koncertującej na międzynarodowych scenach formacji. Z drugiej strony udowadniamy, jak bardzo ponadnarodowy a co za tym idzie uniwersalny jest sam hip-hop. Utwór stanowi kontynuację wątku z „Reedukacji” („Głos Wielkopolski”) tylko w międzynarodowej obsadzie. Planujemy jeszcze trzecią część o wymownym tytule „Teraz Polska”, ale to już przy następnej płycie – dodaje raper.

Slums Attack „Radio Wolna Europa ” + 10 MC’s (oficjalny odsłuch)

W sieci pojawiło się także wideo dokumentujące europejską trasę Return Tour Slums Attack:

Slums Attack EUROPEAN RE-TURN TOUR 2011

Premiera najnowszego albumu Slums Attack zatytułowanego „CNO2” już 15 wrzesnia. Na płytę złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace.

Choć okładka jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku, czyli płyty „Całkiem Nowe Oblicze”, należy spodziewać się najbardziej dojrzałego albumu spośród pięciu ostatnio wydanych w ciągu zaledwie 4 lat – mówi Peja. – „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to, jak w przypadku poprzednich naszych albumów – my i ekipa WHR.

Krążek promują będą takie klasyki jak: „ZONA” z featuringiem Glacy (My Riot), „Ideologia bloków” z gościnnym udziałem Pezeta, „Musisz przetrwać”, „Hip Hop wciąż żywy” z Trzecim Wymiarem, „The Bridge” z Masta Ace czy „Colabo” z ONYX i Tewu. Dodatkowym smaczkiem na płycie jest utwór „Samotność po zmroku” zamykający tryptyk (po „Pozwól mi żyć” oraz „Rehab”) opowieść o życiu w trzeźwości z gościnnym udziałem Kroolika Underwood, który na potrzeby utworu nawiązał do klasycznych wersów z utworu zespołu Dżem („List do M”).

Tracklista:

CNO2

Podły POPIS

Ideologia bloków feat. Pezet

Musisz przetrwać

Gigant feat. Śliwa

Dom zły

ZONA feat. Glaca (My Riot)

Colabo feat. Onyx & Tewu

Samotność po zmroku feat. Kroolik Underwood

HIP HOP wciąż żywy feat. Trzeci Wymiar

Na celowniku

The Bridge feat. Masta Ace

Gzyms

Radio Wolna Europa  feat. DeFuckTo, Azyl, Sniper, Clementino, R-MC, Gandzior, Loo-MC, Shazaam, Hijack

To miasto…

Witamy w syfie (Staszica story 5)

Żeby Polska

Acid King

Reprezentujemy HIP HOP

Płytę już można zamawiać w specjalnym preorderze. –  Edycja specjalna w preorderze zawiera dwie płyty CD, na których znajdują się premierowe utwory plus drugi CD z instrumentalnymi – mówi Peja. – Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne. – Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu muzycznego oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Długo pracowaliśmy nad tym albumem. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.

 

Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.

Preordery:

http://www.rapportal.pl/news/preorder-rapportal-edycja-limitowana-slums-attack-cno2-2cd/14018

http://www.rapportal.pl/shop/shop

Odliczanie:

www.cno2.pl

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz