Zakończył się plebiscyt organizowany przez regionalny portal gloswielkopolski.pl na Wielkopolski Przebój Wszechczasów. Liderem w konkursie od początku był utwór „Głucha noc” wykonywany przez Peję i Slums Attack. Po wyrównanej walce z hymnem kibiców Lecha Poznań, utwór Slums Attack zwyciężył!
W plebiscycie udział brały różne utwory związane z Wielkopolską. Były to przede wszystkim mniej lub bardziej popularne kompozycje kojarzone z muzyką rozrywkową. Nie zabrakło propozycji od takich grup, jak Lombard, Turbo, Muchy a nawet utworów Anny Jantar, Mezo czy Just 5. Na licie pojawiło się kilka utworów Peji, zaś słynna „Głucha noc” szybko stała się liderem w gonitwie. Od kilku dni utwór konkurował z hymnem kibiców Lecha Poznań „W górę serca” śpiewanym w tonacji „Yellow Submarine” Beatlesów.
– Cieszę się, że nasz kawałek „Głucha noc” został w taki sposób doceniony – komentuje Peja. – Dziękuję wszystkim za głosy. Walka o pierwsze miejsce z hymnem „W górę serca” była naprawdę wyrównana i nawet, gdybym zajął drugie miejsce, nie czułbym się przegrany, w końcu identyfikujemy się w pełni z poznańską piłką. – dodaje raper.
Przypomnijmy, że utwór „Głucha noc” pochodzi z wydanej w 2003 roku płyty „Na legalu?”. Aktualnie Slums Attack kończy pracę nad najnowszą płytą. Krążek „CNO2” ma mieć rynkową premierę 15 września.
Więcej:
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/PejaSlumsAttack
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Komentarze

Komentarz