Quicklists
This content requires JavaScript and Macromedia Flash Player 7 or higher. Get Flash

Blady Kris - Beatbox Rocker (fonai remix)

Aśka

1 K Wyświetleń

Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://www.youtube.com/user/AlohaEnt?sub_confirmation=1

Blady Kris na fb: https://www.facebook.com/bladykris
Fonai na fb: https://www.facebook.com/fonaimusic
Aloha Entertainment na fb: https://www.facebook.com/alohaentertainment

Kup album Blady Kris "Beatbox Rocker":
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/421-plyta-blady-kris-beatbox-rocker-cd-dvd-gratis.html

iTunes:
https://itunes.apple.com/pl/album/beatbox-rocker/id890894393

Spotify:
http://open.spotify.com/album/56Z7Wsl0Wgrh60KJi8JEed

Prezentujomy remix tytułowego utworu z płyty Blady Kris "Beatbox Rocker" autorstwa fonai.

Album „Beatbox Rocker" to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Blady Kris w całości odpowiada za warstwę muzyczną materiału, sam wyprodukował, zmiksował i zmasterował wszystkie utwory.

Album składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na "beżowej" płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast "błękitna" płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem. 

Ogromny pływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

partnerzy płyty: Fonografika, AlohaSklep.pl, Plej, BG Multimedia
patroni medialni: CGM, Popkiller, GlamRap, Break.pl, Dlastudenta.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal, Freestyle.pl

Blady Kris:

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych. Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej "Chórem Bladego Krisa" - treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.
Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

więcej:
https://www.blady-kris.pl
https://soundcloud.com/fonai
http://www.mixcloud.com/fonai

Please select playlist name from following

Report Video

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn’t appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don’t do it.

0 Comments

Please login to comment